Öğrenci İşlemleri

Öğrenci Girişi İle Neler Yapabilirim?

Açıköğretim (AÖF) Online Soru Bankasından soruları ve cevap anahtarlarını görebilir,

Türkiye geneli ve dershane içi "Yargı Deneme Sınavı"
başvurularınızı yapabilir,

TR Geneli Yargı deneme sınavlarınızın sonuçlarına ulaşabilir,

Seminer videolarını izleyebilirsiniz.

Bu bölümdeki hizmetlerden yararlanabilmek için TC kimlik numaranız ve öğrencisi olduğunuz şubenin, cep telefonunuza SMS yoluyla gönderdiği interaktif şifreniz ile giriş yapmanız gerekmektedir.

İnteraktif şifre, internet sitemiz üzerinden öğrencilerimize sunulan hizmetlere erişebilmenizi sağlayan şifredir. Kurumumuza kayıt olan öğrencilerimizin cep telefonlarına 48 saat içinde SMS ile şifrelerinin ne olduğu bildirilir. Bu sayede sadece öğrencilerimize özel olarak sunulan hizmetlere ulaşabilirsiniz.

İnteraktif Şifrem gelmedi, ne yapmalıyım?

Şifreniz cep telefonunuza geleceği için, cep telefonunuzun sistemimize doğru kaydedilmiş olması gerekmektedir. Cep telefon numaranızın doğru kaydedilip kaydedilmediğini öğrenci işlerine uğrayarak kontrol ediniz.

Bazı GSM operatörleri reklam amaçlı gelen mesajları engellemektedir. Operatörünüzde bu engellemenin olup olmadığını bağlı bulunduğunuz GSM operatörünün müşteri hizmetleri bölümünü arayarak öğreniniz. Kapalıysa açtırınız.

İnteraktif şifreniz ile ilgili veya yaşadığınız giriş problemleri ile ilgili bunlar haricindeki konular için iletişim bölümümüzden ilgili konu seçimini ve şube seçimizini yaparak bize mesaj gönderebilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI!
Öğrenci girişlerinde bir TC Kimlik No ve şifre ile aynı anda tek bir yerden giriş yapılabilmesi kısıtı getirilmiştir. Girişlerde ve video izlemeleri esnasında sorun yaşamamak için şifrenizi başkaları ile paylaşmayınız. Daha önce şifrenizi başkaları ile paylaştıysanız şifre değiştirmek için şubenizin kayıt birimine başvurunuz.

  • Giriş
  • Şifremi bilmiyorum