Yargi logo

Yargı Akademi

Eğitim Kurumları

Yargı Akademi Şubesi Olun

Saygıdeğer Kurucular,

Yargı Akademi bir Yargı Yayınevi markasıdır. Yargı Yayınevi/Yargı Akademi Eğitim Kurumları Türkiye’de sınavlara hazırlık ve akademik kariyer edinme sürecinde bulunan tüm öğrencilere oluşturmakta olduğu sınav odaklı yayınlar ve akademik-özgün öğretim sistemleriyle yardımcı olmaktadır. Yüzbinlerce kişinin kariyer edinmesine ve mesleğe başlamasına önemli katkılarda bulunmuştur. Türkiye’de sınav sistemlerinin yapılandırılmasında ve uygulanmasında tüm kamuoyu ve basın-yayın organları için yönlendirici referans kaynağı olmuş ve alanında ülkemizin en güçlü kurumu haline gelmiştir.

Halen ülke düzeyinde 90 şubesi ile kaliteli eğitim-öğretim ve yayın hizmeti vermekle birlikte yaklaşık 140 kuruma teknik destek ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. KPSS,ALES,DGS,AÖF, YDS,SMMM gibi etkinlik alanları ile birlikte kamu-özel kurumlarının talep ettiği eğitim-öğretim etkinliklerini de karşılayabilmekteyiz.

"Yargı Akademi Eğitim Kurumu" markası yasal anlamda koruma altına alınmış olup; belirli koşulları taşıyan kurumlara bulundukları İl/İlçe ’de temsilcilik yapma olanağı sunulmaktadır. Amacımız Yargı Akademi Eğitim Kurumları markasını alan kurumların marka gücünü kullanmalarını sağlayarak, eğitim-öğretim sistemleri, kurumsal işletmecilik ve yayın desteği vererek markamızı büyütmek ve birlikte kazanmaktır.

Saygılarımızla..
Mustafa KAYIŞ
0 (554) 551 61 31

Franchise (İSİM HAKKI) Talepleriyle İlgili Açıklama

İsim hakkı başvuruları için aşağıdaki hususlar incelendikten sonra isim hakkı başvuru formu doldurulara ön başvuru yapılmalıdır.

Yargı Akademi Eğitim Kurumları isim hakkını almada, kullanmada ve uygulamada aşağıdaki hususlar dikkate alınır:

Franchise (İsim Hakkı) ön taleplerinde, talep eden dershanelerden; Başvuru dilekçesi Şirket imza sirküleri, Vergi levhası, Şirket ortaklarının kimlik fotokopileri, açık ikametgah adresleri,cep ve sabit telefon numaraları Ticaret odası kayıt belgesi, Ticaret sicil gazetesi sureti, Faailyet gösterilecek mekânın kira kontratı ya da tapu fotokopisi, İsim hakkı (franchise) alınması düşünülen binanın renkli fotoğrafları. Bina Standartları Zemin katı dışında ve müstakil olacaktır. İçinde başka bir işletme olmayacaktır. Bina iç dekorasyonunda kullanılan Konsept Renk, YARGI AKADEMİ’nin seçtiği renkler olacaktır. Bina ulaşım kolaylığı, bulunduğu bölgenin merkeze yakınlığı, giriş-çıkış yapılan yerlerin uygunluğu sağlanacaktır. Binada uygun sayıda dersliklerin yanında, kurucu, müdür odaları, idari bilimler, öğretmenler odası, etüt salonu, yayın odası, rehberlik odası, kantin-kafeterya gibi bağımsız alanlar olmalıdır. Uygulama Koşulları İsim Hakkı başvurusunda bulunan kurumların talepleri incelendikten sonra gerekli koşulları taşıyanlar, Yargı Akademi Eğitim Kurumları markasını bulundukları İl ve İlçe sınırları içerisinde kullanma hakkını yıllık olarak kazanırlar ve sözleşmeler her yıl yenilenir. İsim Hakkı talebinde bulunanlardan her yıl için bulundukları bölgenin nüfus yoğunluğu ve Üniversite sayısına göre belirlenen İsim Hakkı bedeli ve yıllık yayın kotası bedeli talep edilir. Merkez şubelerine eğitim-öğretim sistemleri, eğitici eğitimi, kurumsal işletmecilik, eğitici temini, yayın desteği, tanıtım ve reklam stratejilerini geliştirme gibi destek etkinlikleri sunar.

Franchise Başvuru Formu

Başvuru formunu eksiksiz doldurarak gönderiniz


Yapacağınız form gönderme işleminin herhangi bir resmi bağlayıcılığı yoktur.

Form aracılığıyla tarafımıza gönderdiğiniz, kişisel bilgiler ve iletişim bilgileriniz sayesinde gerektiğinde başvurunuz için sizinle iletişim kurulması amaçlanmaktadır.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.

Aradığın kurs için fiyat al

Aradığın kurs için fiyat al!

  • Kurs Programını Seç
  • Şube Bul
  • Fiyat Al!

Teşekkürler

Şubemizdeki için fiyat bilgisini size en kısa zamanda ileteceğiz.

İlginiz için teşekkür ederiz.